Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Daniel Rowland Keman
Marcelo Nisinman Bandoneon
Natacha Kudritskaya Piyano
Alberto Mesirca E-gitar
Zoran Markovic Kontrbass

 

"Dinamit gücüne sahip bir kentet"

 

Bu proje 5 ülkeden çok farklı geçmişlere sahip sanatçıları bir araya getirmekte…Çağdaş tango beşlisi Chamber Jam Quintet, büyük Arjantinli bandoneon sanatçısı Marcelo Nisinman'ın yeteneklerini Avrupalı Natacha Kudtitskaya (piyano) Alberto Mesirca (gitar) ve Zoran Markoviç’in (bas) yetenekleriyle bir araya getiriyor.
 

Chamber Jam Beşlisi, Marcelo Nisinman'ın tamamen yeni, modern Tango besteleri ile eski Tangoların yeni düzenlemeleriyle dinleyicilerini Tango’nun tarihine dair çok farklı bir yolculuğa çıkartmakta Beşli Tango’ya dair yeni repertuarları keşfederken bunları Nisinman'ın orijinal ve parlak müziğiyle sentezleyerek benzersiz bir performans ortaya koymaktalar. 1 Kasım 2022 saat 20.00’da CSO Ada Ankara Ana Salon’da ilk Türkiye konserlerinde çıkan son CD’lerinden bir seçki ile Ankaralı müzik severlerle buluşacaklar.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.