Etkinlik Hakkında

Gülen Ege Serter keman
Şeniz Serter keman
Pınar Basalak viyola
Mutlu Varlık Kocaili viyolonsel
Emre Elivar piyano

 

Ülkemizin önde gelen oda müziği topluluklarından  Nemeth Quartet, başarılı piyanist Emre Elivar ile çağdaş müziğe yön veren öncü kuşak bestecilerimizden Ulvi Cemal Erkin’in piyanolu beşlisini seslendiriyor.

 

Nemeth Quartet’in, bestecinin yaylı dörtlüsünü de seslendireceği konser öncesi; uzman müzikolog Ersin Antep’in moderatörlüğünde Ulvi Cemal Erkin’in hayatı, çağdaş müzikteki yeri ve konserde seslendirilecek program üzerine sanatçılar ile  saat 19.15’de Mavi Salon'da söyleşi gerçekleşecektir.

 

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’ da ki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.