Etkinlik Hakkında

Suat Kılıç solist
Haluk Derinöz şiir


Türk Edebiyatının önemli şair ve söz yazarı Cemal Safi'nin şiirlerinin ve şiirlerinden bestelenmiş eserlerinin seslendirileceği duygu yüklü sanat akşamının solistleri, şiir sunumuyla Ney Sanatçısı Haluk Derinöz ve sesiyle Koro Şefi ve Ses Sanatçısı Suat Kılıç.

Ankara Devlet Klasik Türk Müziği saz sanatçılarının eşlik edeceği bu sanat dolu yolculuğa tüm sanatseverleri davet ediyoruz.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.