Etkinlik Hakkında

Koray Budak yaratıcı drama eğitmeni
 

8-10  yaş aralığında ki çocuklarımıza hitap eden Drama Atölyemizde, sosyal becerilerimizi geliştirirken aynı zamanda orkestral bir keşif yapacağız. Üstelik bunların hepsini bedenlerimizi kullanarak, yeteneklerimizi ve yetilerimizi keşfederken yapacağız. Dramanın bize açmış olduğu sihirli/kurgusal kapıdan içeri girip kocaman bir orkestra kuracağız. Bireysel yeteneklerimizi grup bilinci ile yoğuracağız. Eğlenerek öğreneceğimiz atölyemize katılmak, siz de bu sihirli kapıdan girip keşifler yapmak ve bu orkestranın bir parçası olmak ister misiniz?

Atölye, çocuklarımızın müzik ve performans sanatları alanındaki ilgilerini arttırmak ayrıca onların yaratıcılıklarını ve bedenlerini kullanma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Atölyemiz, minik sanatseverlerimiz için eğlenceli ve öğrenme dolu bir deneyim olacak. Yarı yıl heyecanını bizimle paylaşmak ister misin?


Kontenjan:15
Yaş Grubu:8/10

Uyarılar:
*Sadece çocuklar bilete tabidir. Anne ve babalar izleyici olarak katılım sağlayabilir.
* Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.