Etkinlik Hakkında

Uyarlayan ve Yöneten: Cem Engin

Oyuncular:
Cem Engin
Manolya Elmasrı
Okan Can
Paşa Erdoğmuş

 

Phileas Fogg, dünya turunu tamamlayan kişinin çok önemli bir bilgi öğreneceğini bilir. Bir gün bu bilgiyi öğrenmek için uşağı Passeportaut ile dünya turuna çıkar. Yolculuk sırasında tren yolculuklarından gemi seferlerine, vahşi yaşamdan yamyamalara ve hatta sirke bile dahil olan Fogg ve Passeportaut büyük bir maceraya  atılır. Bu serüvende dostluğu, sevgiyi, birlikte olmayı, başarmak için mücadele etmeyi ve birçok kazanımlar elde ederler.

Acaba seksen günde dünya turunu tamamlayabilecekler mi?

Dünya Turunu engellemek için Dedektif Fix'in planları işe yaracak mı?

Dünya turunu tamamlayanın kazanacağı bilgiyi öğrenebilecek mi?

Bu büyük maceraya hazır mıyız?

 

Uyarılar:  
4 yaş ve üzeri için uygundur.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli /Çocuk)    

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.