Etkinlik Hakkında

Didem Karakaya flüt
Kasia Özdemir keman
Feride Berin Varol çello
Olga Yürükoğlu balerin
İbrahim Barulay anlatıcı

 

Türkiye’deki ilk ve tek bebek ve çocuklara yönelik klasik müzik topluluğu BabyConcerts 4 Kasım’da tekrar CSO Ada Ankara’da! 

 

Haydi gelin çocuklar, 100 yıllık Cumhuriyetimizin kuruluşuna küçük Efe ile beraber siz de tanık olun. Ailesiyle beraber Ege’nin minik bir köyünde yaşayan Efe’nin hayatı, Cumhuriyet'in ilanından sonra art arda yapılan devrimlerle nasıl değişip renkleniyor öğrenmek istemez misiniz? 

 

BabyConcerts her zaman bildiğiniz konseptle fakat bu sefer Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışan bir programla sizlerle. Minik sanatseverlerimizi konserimize bekliyoruz.


UYARILAR
4 yaş ve üzeri için uygundur.
4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Çocuk - Veli )
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.