Etkinlik Hakkında

Cemil Oğuz şef
Onur Can Aydoğan bass
Pelin Arıca klavye
Ayla Nur Vurucu anlatıcı
Melih Gündüz ritm


Ukulele ve Koristler:
Burçin Yüksel Keleşoğlu
Esra Çorumluoğlu
Ezgi Akgül
Ali Kemal Öztorun
Beyza Ayaz
Elif Fındık
Gamze Demir


Ankara’nın ve Türkiye’nin adından çok bahsettiren Ukulele enstrümanı topluluğu Ukulele Ankara, geçmişten günümüze çok sevilen çocuk şarkılarını Mavi Salon’da seslendirecek.

Ukulele Ankara 2018 yılında birlikte ukulele çalıp şarkı söyleyen bir grup ukuleleci tarafından kuruldu. Kısa sürede yeni ukulelecileri arasına alarak birlikte çalmanın, birlikte öğrenmenin gücüne inanan bir topluluğa dönüştü. Bu topluluğu Hawaii dilinde ifade etsek ‘Ohana’ kelimesini kullanırdık. Yani ‘aile’. Topluluk; profesyonel müzisyenlerden amatörlere geniş bir yelpazede herkesin birbirine katkı sağladığı bir yapıdadır. Dünyada çok yaygın olmasına karşın bir topluluk olarak faaliyet sürdürmesiyle Türkiye’de tektir Ukulele Ankara. ‘Ukulele ile Çocuk Şarkıları Orkestrası’ projesi 2020 yılından beri çocuklar ve ailelerine hitap edecek şekilde repertuarını geliştirmektedir. Topluluk çalışmalarını ve orkestra şefliğini kurucu Cemil Oğuz yürütmektedir.


Uyarılar: 
4 yaş ve üzeri için uygundur. 
4 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmayacaktır. 
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız. 
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli/Çocuk)

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan   dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.