Etkinlik Hakkında

Uzun yıllardır hem kendi şarkıları hem yeniden yorumladığı şarkılarla tanıdığımız Eda Baba, Ankara’da dinleyicisiyle buluşuyor. İlk albümünden şarkıları ve en sevilen cover’ları seslendireceği
konserde henüz yayınlanmamış yepyeni şarkılarını da dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Sahnede sanatçıya bas gitar, davul, gitar, keman ve keyboard’un eşlik edeceği, romantik şarkılarla dinlenip, hareketli şarkılarla eğleneceğimiz bu konser 28 Kasım akşamı CSO Ada Ankara Mavi Salon'da sizlerle.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.