Etkinlik Hakkında

Müzisyenler şehri Ankara’da yolları kesişen üç arkadaşın, fikirlerini ve seslerini birleştirmek amacıyla  kurdukları Telli Sazlar Üçlüsü, çalışmalarına 2021’den bu yana devam ediyor. Gitarda ve vokalde Ege Çakır, vokal, bağlama ve curada Şermin Özlem Turhan, vokal, bağlama ailesi, ud, cümbüş, lavta ve tarda Utkan Mesci’den oluşan üçlü, geleneksel müzik repertuvarını enstrüman ve tını zenginliği temelli, güncel bir üslupla yeniden yorumlamakta. Grup üyeleri, farklı tarzlarda yürütmekte oldukları bireysel müzik çalışmalarından edindikleri deneyimleri, ortak paydaları olan türkülere getirdikleri yeni yorumlarla hem birbirleriyle hem de geniş dinleyici kitleleriyle paylaşabilmeyi hedefliyor.

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.