Etkinlik Hakkında

Kubilay Karaburçak drama eğitmeni
Şeyma Sağlam drama eğitmeniYaşasın 29 Ekim!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın anlam ve önemini hep birlikte Drama Çemberinde oyunlar ve canlandırmalarla pekiştirip, katılımcılarımızın değerlendirmeleriyle daha da anlamlı hale getireceğimiz bir atölyede bizimle olmaya ne dersin?

Atölye Kazanımları:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eder.

Grup bilinciyle hareket eder.

Yaratıcı hayal gücünü kullanır.

Diğer katılımcılarla doğrudan ve etkili iletişim kurar.

Bedensel ve dilsel ifadeler kullanır.

Grupla beraber canlandırma yapar ve tartışır.

Doğaçlama içinde farklı rollerde kendini sınamasına, duygularını anlamasına olanak sağlar.

Bireyin grupla beraber doğaçlama yapma ve tartışma becerisini güçlendirir.Bilgi: Etkinliğimiz fuaye alanında olup, çocuklarımız minderlere oturacaktır.

 

Kontenjan: 16 kişi  Yaş: 7-8 yaş  
UYARILAR:

Sadece çocuklar bilete tabidir. Anne ve babalar izleyici olarak katılım sağlayabilir.

Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.

Katılımcıların eşofman ve spor ayakkabı giyerek gelmelerini ve yanlarında mini molalarda içmek için sularını getirmelerini tavsiye ediyoruz.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.