Etkinlik Hakkında

Çocuklarınızla birlikte müziğin ve eğlencenin tadını çıkaracağınız bir etkinliğe hazır mısınız?

Müziğin efsanevi grubu The Beatles'ın unutulmaz şarkıları, çocuklarla buluşuyor! "Hey Jude", "Let It Be" ve "All You Need Is Love" gibi parçalara çocuklar özgürce dans ederek eşlik edecek. 14 Kasım Salı günü CSO Ada Ankara'da gerçekleşecek bu etkinlikte, en güzel Beatles şarkılarını vokalde Müge Halaç, gitarda Umut Yunus Ateş, saksafonda Bora Tanyeli, kontrbasta Alp Erdoğmuş ve davulda Emre Uyar seslendirecek.

Uyarılar:

4 yaş ve üzeri için uygundur. .

4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.

Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Çocuk-Veli)

Bilet temin ederken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız..

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.