Etkinlik Hakkında

Turgay Coşkun şef

Solistler:
Cengizhan Akar 
Hasan Öztürk
Nilgün Kızılcı 
Pelin Karakuş
Sena Yıkıcı


Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu, vefatının 85. yıldönümünde, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, özel bir konserle yâd edecek.
 

Turgay COŞKUN'un şefliğinde yönetilecek olan konserde, Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu ile birbirinden değerli solistleri Cengizhan AKAR, Hasan Öztürk, Nilgün KIZILCI, Pelin KARAKUŞ ve Sena YIKICI siz kıymetli seyircilerimize, Büyük Önder’imizin sevdiği türkü ve şarkıları seslendirecekler.
 

Unutulmaz duyguların yaşanacağı bu konserde, ayrıca Türk Dünyası Müzik ve Dans Topluluğu’nun dans gösterileri de geceye renk katacak.
 

Ata’mızın anılacağı bu anlamlı konseri kaçırmamanızı dileriz.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.