Etkinlik Hakkında

Son dönemde Avrupa’da hızla yükselen genç saksafon sanatçısı Manu Brazo ve İspanya’da çağdaşlarının en başında ismi anılan piyanist Pepe Fernandez ilk Türkiye konserlerini vermek için CSO ADA Ankara’da sahneye çıkıyorlar. Classic FM ve BBC 3’ün desteklediği ve  ardı ardına Elbphilharmonie konser salonunda Berlin Filarmoni ile Wigmore Hall’da resital konserleriyle dikkatleri üzerine çeken Manu Brazo dinleyicilerine müzik türlerine meydan okuyan bir konser programı olan FOLK-LORE ile Ankaralı müzikseverlerle buluşacak.

               

İkili bu konserde caz, flamenko ve İspanyol halk müziğinin klasik müzikle birlikte etkileşime girilerek harmanladığı benzersiz bir konser sunacak.

             

‘Manu Brazo  &  Pepe Fernandez Duo’ Ankaralı müzikseverleri daha önce duymadıkları benzersiz ve yepyeni müzikleri deneyimlemeleri için konserlerine davet ediyor.

 

 

Konser Programı

Tres Morillas - Lorca
Suite Hellenique - Iturralde
Variations on Los Cuatro Muleros
Romanian Dances - Bartok
Ave María - Piazzolla
Tango Etude 3 - Piazzolla

      ARA

Czarda - Monti
Nana de Sevilla - Lorca
Por una Cabeza - Gardel
Aranjuez (2nd movement) - J. Rodrigo
Pequeña Czarda - Iturralde

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan ziyaretçilerimiz görevli personelin yönlendirmesi ile alkış arasında salona girebilecektir.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.