Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletmesi bünyesinde yer alan mağazamız, fuaye alanında sizleri karşılayan ilk yapı olarak dikkat çekmektedir. Küre tasarımında olan mağazamız, binanın mimarisinde de kullanılan ahşap ve cam kombinasyonuyla alanla bütünlük sağlamaktadır.

CSO mağazamızda, 1826 yılından günümüze kadar uzanan orkestramızdan sizlere anı kalacak tasarım ürünler sunulmaktadır. Ürünlerimiz arasında orkestra ve ödüllü mimariye sahip binamızın da bulunduğu özgün tasarımlar yer almaktadır.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının Muzikâ-i Hümâyûn’dan günümüze 200 yıllık tarihi serüvenini anlatan çok özel kitap ve CD’ler, CSO tasarımlı kolye ve bileklikler, ödüllü mimariye sahip bina görselli kupa ve fincan takımları, balerin tasarımlı bardak altlıkları, anı kaşıkları, notalı kalemler, nota ve bina görselli kitap ayraçları, tasarım tişört ve çantaları, CSO eşarp ve şalları gibi hediyelik ürünlerimiz mağazamızda sizlere sunulmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanlarının eşsiz deneyimini yaşamakla birlikte günün hatırasını her daim anımsamak adına, kendinize ve sevdiklerinize birer anı bırakabilirsiniz.

 

 

 

Galeri