Etkinlik Hakkında

Cyrille Aimee, Vokal
Laurent Coulondre, Piyano
Matteo Bortone, Bas
Yonatan Rosen, Davul
 

Fransa’nın ara sokaklarından, Broadway’in göz kamaştıran sahnelerine kadar uzanan bir caz hikayesi. Aimee, müziği “… benim için bir kariyerden ziyade, bir insani tecrübe” cümlesiyle, “Montreux Caz Festivali Vokal Yarışması” ve “Sarah Vaughn Uluslararası Caz Vokal Yarışması”nda layık görüldüğü ödüllerle başlayan, ardından New York’ta Bernadette Peters ile beraber Stephen Sondheim şarkılarını seslendirmesine kadar uzanan ve bu süreçte her biri diğerinden başarılı, eleştirmenler ile dinleyicilerin gönlünü fetheden 11 albümü sığdırdığı kariyerini sade bir şekilde betimliyor.

 

 Grammy adayı Aimée, dinleyicinin ruhuna bu kez CSO Ada Ankara’da dokunmak için hazırlanıyor.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan ziyaretçilerimiz görevli personelin yönlendirmesi ile alkış arasında salona girebilecektir.

• Konser ve etkinlik biletleri iptal işlemleri biletinial tarafından etkinlik saatinden 48 saat öncesine kadar yapılabilmektedir.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.