Etkinlik Hakkında

Çağ Erçağ, viyolonsel ve vokal
Tolga Kılıç,  piyano
Hakan Güngör, kanun
Caner Üstündağ, kontrbas
Türker Çolak, perküsyon

Çağ Erçağ  Aydınlık Evler konserleri ile Batı Müziği ve Klasik Müziğin Orkestrasyon sentezini, zaman zaman caz müzik tınıları ile birleştirerek enstrümantal ve vokale dayalı bir proje gerçekleştiriliyor. Piyano, viyolonsel, kontrbas, klasik gitar ve perküsyondan oluşan orkestra Çağ Erçağ’a eşlik ediyor. 

 

Çağ Erçağ'ın  hayatında iz bırakan "Divane Aşık Gibi", "Uzun İnce" ve "Ay Gız" şarkılarını da seslendirdiği konserde aynı zamanda enstrümantal eserler de dinleyicilerle buluşuyor. 

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan ziyaretçilerimiz görevli personelin yönlendirmesi ile alkış arasında salona girebilecektir.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.


 

Galeri