Etkinlik Hakkında

"İnanılmaz derecedeki uyumunu güçlü köklerinden olan bu üçlünün, birbirlerine ne kadar güvendiklerini anlamak hiç de zor değil. Yarattıkları atmosferin olağanüstü bir karışımı var…” BBC Radio 3

 

 “Sitkovetsky Trio yalnız üç ayrı enstrüman çalmıyor, üç boyut seslendiriyor…” The Australian

 

Günümüzün en etkileyici bir piyano üçlüleri arasında gösterilen Sitkovetsky Trio, derin müzikal anlayışları ve yetkin virtüöziteleriyle; Amsterdam Concertgebouw’dan Frankfurt Alte Oper’e, Palais des Beaux Arts’dan Musée du Louvre’a, l'Auditori Barcelona’dan Wigmore Hall ve Lincoln Center’a dünyanın dört bir yanındaki ünlü konser salonlarında müzikseverlerin ve eleştirmenlerin övgüsünü derlemeye devam ediyor.

 

Alexander Sitkovetsky (Keman), Isang Enders (Çello) ve Wu Qian'dan (Piyano) kurulu Sitkovetsky Trio, oda müziği repertuarının şaheserleri arasında yer alan Schumann, Arensky ve Çaykovski’nin üçlülerinden oluşan bir repertuar seslendirmek üzere, bu kez CSO Ada Ankara’da.

 

Schumann: Fantasiestücke für Klavier, Violine und Violoncello a-Moll op. 88

Arensky: Klaviertrio Nr. 1 d-Moll op. 32

                            ARA

Beethoven: Klaviertrio B-Dur op. 97 ''Erzherzog-Trio’' 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan ziyaretçilerimiz görevli personelin yönlendirmesi ile alkış arasında salona girebilecektir.

• Konser ve etkinlik biletleri iptal işlemleri biletinial tarafından etkinlik saatinden 48 saat öncesine kadar yapılabilmektedir.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

Galeri