Etkinlik Hakkında

Yusuf Duru - Meddah

Somut Olmayan Kültürel Mirasımızı yeni nesillere aktarmak amacıyla yola çıktığımız serimizin diğer bir etkinliği olan Meddah Yusuf Duru ve Karagöz Kuklası ile Anadolu Masallarına Yolculuğa
çıkmaya hazır mısınız?
 

Tozlubey, Değirmenci Dayı ve Kurnaz Tilki, Yalabuk Dede ve İnsan Azmanı, Tuz Kadar Sevgi, Hekim Dubban, Üç Altın Heykel ve daha ne masallar… ne masallar…
Meraklı Karagöz masallarla ilgili sorular da soruyor.
 

Hadi bakalım “Yusuf Duru ve Karagözle Anadolu Masallarına Yolculuk” var. Herkese haber verin, gelmeyen kalmasın…
 

Cibali Kültür Sanat tarafından gerçekleştirilecek olan Çocuklar İçin Meddah Yusuf Duru ile Anadolu Masallarına Yolculuk adlı etkinliğimiz 5 Kasım 2022 Cumartesi günü 15:00'da CSO Ada Ankara’da minik sanatseverlerimizle buluşuyor.

 

Uyarılar:

4 yaş ve üzeri için uygundur.

Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir (veli-çocuk).

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır (çocuk etkinlikleri hariç).

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan ziyaretçilerimiz görevli personelin yönlendirmesi ile alkış arasında salona girebilecektir.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.