Etkinlik Hakkında

Hasan Niyazi Tura şef
Ecesu Sertesen klarnet

 

Orkestra Akademik Başkent, ülkemizin başarılı şeflerinden Hasan Niyazi Tura yönetiminde oldukça parlak bir kariyere sahip olan ve aynı zamanda Buffet Crampon markasının resmi sanatçısı da olan Ecesu Sertesen’e eşlik ediyor. Sertesen Tura’nın klarnet konçertosunu seslendirecek. Programda Hasan Uçarsu’nun Lamento’su ve Yalçın Tura’nın Ağıt ve Enginlerden Yücelerden’i de yer alıyor. Türk Bestecilerimiz ve müzisyenlerimiz ile gururlanmaya devam ediyoruz.

 

Konser Programı
H. Uçarsu Lamento
H. N. Tura Klarinet Konçertosu 
Y. Tura Ağıt (M. Emini için)
Y. Tura Enginlerden…Yücelerden…

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.