Etkinlik Hakkında

Esra Kayıkçı  vokal, kontrbas
Baki Duyarlar piyano
Hakan Kamalı gitar
Cem Aksel davul
 

Müzisyen, şarkı yazarı ve arkeolog olan Esra Kayıkçı, 2016 yılında kendi bestelerinden oluşan ilk albümü Bozgun Hatıra’yı yayınladı. Aynı yıl Angelique Kidjo’nun jüri başkanı olduğu Montrö Caz Vokal Yarışması’nda yarı finalist olarak sahne aldı. 2017’de Mike Stern, Randy Brecker ve Lenny White’ın jüri üyeliği yaptığı Made in NY Jazz Yarışması’nda solo vokal kategorisinde birinciliği olan Esra Kayıkçı, 20 Ocak 2023'te ikinci albümü Seslen Bana'yı yayınladı. 

Kayıkçı, kendi albümlerinden ve caz standartlarından oluşan repertuvarıyla 9 Mayıs 2023 saat: 20.00'da CSO Ada Ankara Mavi Salon'da sahne alacak.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.