Etkinlik Hakkında

Antonio Serrano armonika
Albert Sanz piyano
Toño Miguel kontrbas
Esteve Pi davul


Armonikanin dünya starı Antonio Serrano'nun yeni projesi “Clazzical”, klasiğin harika melodilerine, cazın cesur armonilerine ve senkoplu ritimlerine dayanıyor.

Gershwin'in Rhapsody in Blue motifleri, 60'ların Boogaloo'su iç içe geçiyor; Schubert'in ünlü Serenatı bizi Stan Getz ve Joao Gilberto'nun rüya gibi dünyasına götürüyor; ve Beethoven'ın evrensel Ode To Joy'u, sanki New Orleans'ın Mardi Gras'ında Louis Armstrong ve His Hot Five'ı dinliyormuşuz gibi dans etmemizi sağlıyor.
Ve böylece, en ilham verici klasik besteciler, en iyi caz ritimleri için geçit töreni yapıyor.


Borodín'in Polovotsian Dansları, swing ve batı yakası caz tarzında icra ediliyor; Verdi'nin Nabucco koroları, Bill Evans'a layık bir Waltz Jazz'da mükemmel bir uyum sergiliyor; ve Ravel'in Bolero'su sonunda bir tane gibi geliyor!


Bach, Tchaikovsky, Chopin, Khachaturian veya Satie'nin diğer eserleri, insanların bilinçaltının bir parçası olmasına rağmen, Antonio Serrano dörtlüsü sayesinde yeniden doğan bir repertuarı tamamlıyor.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.