Etkinlik Hakkında

1969 yılında Londra’da kurulan “WISHBONE ASH“ rock tarihinin en etkili gitar gruplarından biridir. Enerji ve melodisi ASH'ı yeni nesil rock hayranları tarafından keşfedilen yenilmesi zor bir grup haline getirdi.Yıllar içinde folkdan bluesa, cazdan metale farklı müzik türleri üzerinde denemeler yaptı.  Wishbone Ash, iki solo gitarist kullanmaları ile Metallica, Iron Maiden, Lynyrd Skynyrd gibi ünlü gruplar tarafından ana ilham kaynakları olarak nitelendirilmiştir.

25 stüdyo albümü, 11 konser albümü, beş DVD ve DVD rock belgeseli "This is Wishbone Ash“ gibi pek çok yapıta imza atmıştır.

Tarihte başka hiçbir rock grubu ikiz gitar konseptiyle Wishbone Ash kadar çalmadı… Müzikalitelerinden asla ödün vermeyen Wishbone Ash, rock fırtınaları estirmek üzere 15 Nisan Cumartesi günü CSO Ada Ankara‘ya konuk olacak.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.