Etkinlik Hakkında

Oyuncular
Burak Durmaz: Zıp Zıp
Enes Kar: Kıvırcık
Aliş Arkadaş: Vız Vız
Ayperi Öztürk: Mırnav
Yadehan Ulutaş: Pır Pır
Leyla Kıran: Çocuk

 

Bir yol hikayesini anlatan oyunumuzda, çok uzun yıllar önce Ankara’dan ayrılan Ankara Tavşanı artık tekrar yaşadığı topraklara Ankira’ya dönmek ister. Yolda karşılaştığı Ankara Kedisi ve Ankara Arısı ile yola düşerler; ancak Ankira’nın adı değişmiş Engürü olmuştur. Engürü’yü aramaya başlayan kahramanlarımız yolda Ankara Keçisi ve Ankara Güvercini ile karşılaşırlar, hep birlikte Engürü’ye doğru yol alırlarken birden adının ANKARA olduğunu öğrenirler. Bu macerayı anlatan müzikal oyunumuz tamamen kendine özgü müzik, dans, kostüm ve dekor tasarımı ile çocuklarımızı güzel bir yolculuğa çıkartıyor.

 

Beş Kafadar Müzikali oyunumuz; kültürel mirasımıza ve zenginliklerimize sahip çıkmayı, arkadaşlığı ve toplumda yaşayan tüm canlıların bütün farklılıklarına rağmen birbirine ihtiyacı olduğu ve sevgi içinde hep birlikte yaşamayı anlatmaktadır.

 

Ankira’dan Engürü’ye, oradan da Ankara’yı anlatan bir yol hikayesi oyunumuza minik sanat severlerimizi bekliyoruz.

 

 

Uyarılar: 
4 yaş ve üzeri için uygundur.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli-Çocuk)

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.