Etkinlik Hakkında

Serhan Bali bariton anlatıcı
Ceren Türkmenoğlu keman
Beste Keleş flüt
Gözde Yaşar viyolonsel
Tolga Atalay Ün piyano

 

Johann Sebastian Bach’ın kendisinden üç yaş büyük ağabeyi Johann Jacob Bach’ın, askeri bandosunda obuacı olduğu İsveç Kralı ‘Demirbaş Şarl’ ile 18. Yüzyıl Osmanlı İstanbul’unda misafir edilmeleri, aynı dönemde genç bir Fransız besteci ve flütist olan Pierre-Gabriel Buffardin’in de Fransız elçisinin maiyetinde İstanbul’da bulunması ve Johann Jacob Bach’a flüt dersleri vermesinden hareketle dönem müziğine ve İstanbul’una bir bakış… 

Etkinlik Kuralları

6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.