Etkinlik Hakkında

Ertan Akay solist
Cengizhan Akar solist
Sakine Kurbani solist       
Yıldız Çam Özdemir solist       

 

Hepimizin bildiği üzere bahar, hayatın ve duyguların tazelendiği en canlı ve kıpırtılı bir mevsimdir.  Türkülerin ve şarkıların temel temaları arasında yer alır. Tüm tabiat, baharda adeta neş’e saçar, coşku saçar. Âşıkları, ozanları dile getirir, sâdâya getirir.

Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu sanatçılarından Ertan Akay, Cengizhan Akar, Sakine Kurbani, Yıldız Çam Özdemir ve Koro orkestrası baharın canlılığında, coşkusunda ve güzelliğinde olan türkülerini sizlerle birlikte paylaşmayı, seslendirmeyi diler.

Bahara, Türkülerle “merhaba” demeyi dileyen siz değerli sanatsever, türküseverleri, CSO Ada Ankara / Mavi Salon’da bekliyor olacağız.

 

     

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.