Etkinlik Hakkında

Emre Uluocak (Opera Sanatçısı) Sevgi Berberi
Koray Budak (Eğitmen) Bıyıklı Berber

 

Aynı mahallede çalışan ve karşılıklı dükkanları bulunan iki berberin hikayesi, Bıyıklı Berberin işlerinin azalması ve Sevgi Berberinin işlerinin artması, çocukların Sevgi Berberini tercih etmeye başlamaları ile değişecektir. Bıyıklı berber, çocukların neden Sevgi Berberini tercih ettiğini merak edecek ve sırrını öğrenmek için yalanlar söyleyecektir. Elbette yalan söylemenin bedelini de ödemeden gerçeği anlayamayacaktır.  Yalan söylemenin sonuçlarını yaşayıp görürken, aynı zamanda şarkı söylemenin ve dinlemenin insanın ve çocukların duygularını nasıl harekete geçirdiğini ve onları nasıl mutlu ettiğini keşfedecektir. 

Minik sanatseverlerimizi etkinliğimize bekliyoruz.
 

 

Şarkılar:
Bıyıklı Berber
Şarkıcı Berber
Emrenin Saçları
Acele Etmeliyim
Benim Güzel Bıyığım
Şak Şak Makasım
Sevgi Berberi
Artık Bu İki BerberUyarılar:
4 yaş ve üzeri için uygundur. 4 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli/Çocuk)

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.