Etkinlik Hakkında

Ángeles Toledano cante
Benito Bernal gitar
Dani Bonilla & Manuel Valencia palmas

 

“Cante” nin yeni nesil temsilcisi Ángeles Toledano!

Flamenko şarkıcısı Ángeles Toledano 10 Haziran 1995'te Jaén eyaletinde Guadalquivir Nehri kıyısındaki Villanueva de la Reina kasabasında doğdu. Müziğe ilgisi çok küçükken başladı. Büyük Babası ona ilk “cante” ( flamenko şarkısı) leri öğretmeye başladığında sadece 7 yaşındaydı.

Yıllar sonra hem kendi kasabası "El Olivo del Cante" flamenko kulübünde hem de kadın flamenko kulübü "Carmen Linares" ve flamenko kulübü "Los Romeros de Ándujar"da düzenlenen flamenko buluşmalarında öğrenimlerine devam etti.

Uzun bir öğrenme ve evrim sürecinden sonra, San Francisco, Houston, San Diego ve Tijuana gibi şehirlerde “Nueva Generación de Jovenes Flamencos” gösterisiyle Amerika Birleşik Devletleri ve Meksika turnelerine katıldı. Henüz 20 yaşındayken, Amsterdam'daki Delamar Tiyatrosu'nda, Rotterdam'daki Nieuwe Luxor Tiyatrosu'nda "Patrias" ve "Yeryüzü için ağıt" gösterileriyle performans sergileyerek Hollanda'yı gezen ünlü gitaristi Paco Peña’ya eşlik etti. Angeles Toledano 3 Haziran Cumartesi günü CSO Ada Ankara Ana Salon’da müzikseverlerle buluşacaktır.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.