Etkinlik Hakkında

Proje: Emel Özer  - Gülümden Alev Karaman
Ludwig van Beethoven: Şevki Çepa
Anna: Mihriban Rezzan Seyhan
ve Beethoven Mini Orkestrası

 

CSO Ada Ankara Mavi Salon'da izleyici ile tekrar buluşacak olan 'Aksi Beethoven', çocuklara yönelik klasik müzik konseri olmasının yanı sıra tiyatral özellikleriyle de öne çıkıyor. 

'Aksi Beethoven'da minik izleyiciler, bir yandan bestecinin insanlığa armağan ettiği eşsiz müziklerin tadına varırken diğer taraftan onun sıradışı, eğlenceli ve şaşırtıcı yönleriyle karşı karşıya kalarak bir anda kendilerini eserin içinde bulacaklar.

Minik sanatseverlerimizi konserimize bekleriz.

 

Uyarılar:  
4 Yaş ve üzeri için uygundur.  4 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli-Çocuk)

Etkinlik Süresi: 55 dakika

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.