Etkinlik Hakkında

Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu – Türk Dünyası Müzik ve Halk Dansları Topluluğu

Necmi Kıran şef
Deniz Göktaş şef 

Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu ve Türk Dünyası Müzik ve Dans Topluluğu, Şef Necmi Kıran ve Şef Cem Gürdal’ın yönetiminde, “Türk Dünyasından Anadolu'ya” adıyla ortak hazırladıkları bu konserle, Türk Cumhuriyetleri ile Anadolu türkülerinin, yırlarının ve danslarının harmanlandığı özel bir repertuvarla, Ankara Seyircisine güzel anlar yaşatmayı hedefliyor.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz