Etkinlik Hakkında

Pariste kaydettiği ilk albümünden itibaren özgün müziği ve hit şarkıları ile, Türkiye ve Dünya Müziği listelerinde adını en üst sıralara yazdıran Riff Cohen, 5 Temmuz Çarşamba günü CSO Ada Ankara Ana Salon'da hayranları ile beklenen buluşmayı gerçekleştiriyor. 

Bu muhteşem konserde mezopotamya folk sesleri, Afrika ve Ortadoğu ritimleri ile Riff Cohen’in harika sesinden en beğenilen şarkılarını dinleyeceksiniz. 
Dans Mon Quartier şarkısı Türkiye’de 180 milyondan fazla dinlenen ödüllü sanatçı, eserlerini İngilizce, Fransızca, Hebrew ve Arapça seslendiriyor. 

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.