Etkinlik Hakkında

Anna Chebukova keman
Svetlana Rebresh keman 
Nazik Rahmedova keman
Huseynali Huseynaliyev  keman
Tijana Silinger viyola
Laura Ann Krentzman viyola
Serdar Rasul çello
Doğuş Ergin çello


ABD ve Avrupa kıtasının önde gelen konser salonlarında hem solist hem de oda müziği topluluklarının bir üyesi olarak konserler veren Bilkent Ensemble sanatçıları, 19. ve 20.yüzyıl bestecileri R. Gliere, M. Karlowicz ve D. Shostakovich’den  eserler seslendirecekleri bu konseri ses tınısının gücünün ve kuvvetinin her bir müzisyenin solo performansını duyma fırsatıyla birleştiği yaylı çalgılar sekizlisinin dünyasına girmek için bir fırsat olarak tanımlıyor.

 

Program:
M. Karlowicz, Serenade Op.2
R. Gliere; Yaylı Çalgılar Sekizlisi,Re Majör
D. Shostakovich, Yaylı Çalgılar Sekizlisi için 2 Parça Op.11

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.