Etkinlik Hakkında

Esra Ceyda Altun oyuncu
Oğulcan Yılmaz oyuncu
Kader Karadeniz yönetmen

 

Timsi and Fipsi are two very close friends. Fipsi plans to surprise Timsi for her birthday. He buys a lot of delicious foods for this beautiful day, prepares a cake with his own hands, decorates the surroundings and presents it to Timsi. Timsi is very happy with this surprise, they prepare the table for the party and dance together. Just as she was about to blow the birthday cake, suddenly a strong wind comes up and Fipsi drops the cake he made. Everything was ruined... Timsi, who is very angry about this, blames Fipsi and breaks his heart. Timsi realizes the value of his friend thanks to the dreamer ant Rabi (Rabi The Dreamer), whom she encountered in Fipsi's absence. She finds Fipsi and apologizes to him and they have a very nice birthday together.

 

 "A Beautiful Day" is a children's play with dance and music about friendship, struggling together against difficulties and being more patient with the obstacles of life.

 

Timsi ve Fipsi çok yakın iki arkadaşlardır. Fipsi çok sevdiği Timsi'nin doğum günü için ona bir sürpriz yapmayı planlar. Bu güzel gün için süslenir, kendi elleriyle pasta hazırlar, etrafı süsler ve Timsi'ye sunar. Timsi bu sürprize çok sevinir, birlikte sofra hazırlar, dans ederler. Tam doğum günü pastasını üfleyeceği sırada birden şiddetli bir rüzgar çıkar ve Fipsi yaptığı pastayı düşürür. Buna çok sinirlenen Timsi Fipsi'yi suçlar ve onun kalbini kırar. Fipsi'nin yokluğunda karşılaştığı hayalperest karınca Rabi sayesinde arkadaşının değerini anlayan Timsi, Fipsi'yi bulup ondan özür diler ve birlikte çok güzel bir doğum günü geçirirler.
 

 "Güzel Bir Gün" arkadaşlığı, zorluklara karşı beraber mücadele etmeyi, hayatta önümüze çıkan engellere ve yolunda gitmeyen şeylere karşı daha sabırlı olmayı anlatan müzikli danslı bir çocuk oyunudur.


UYARILAR:
4 yaş ve üzeri için uygundur. 4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Çocuk - veli)
Oyunumuz tamamen İngilizce'dir. Tüm replikler İngilizce olarak geçecektir.
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız. 


ATTENTION PLEASE:
- Theatre is suitable for children aged 4 and over.Children under 4 years of age cannot attend.  
- Everyone attending the event is subject to ticket (child-parent).
- The theatre is completely English.
- Please take note of our attention when supplying tickets.

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.