Etkinlik Hakkında

Huseynali Huseynalyev  keman
Aliya Okeev keman
Semih Tercan viyola
Yaşar Köroğlu viyolonsel

 

Lagom Quartet 12 Kasım akşamı yaylı dörtlü repertuvarındaki iki önemli başyapıt olan Debussy'nin Sol minör (Op.10) ve Mendelsshohn'un Fa minör No.6 (Op.80) seslendirecek. Romantizm ve Empressiyonizm akımlarının en önemli örneklerinden olan bu eserlerin icrası sırasında dinleyiciler Mendelsohn'un tutkulu dramatizminden Debussy'nin masalsı, hüzün dolu düş dünyasına doğru bir yolculuğa çıkacaklar.

 

 Program:
 Claude Debussy : String Quartet g-moll, Op.10
 Felix Mendelssohn : String Quartet No. 6 in F minor, Op. 80

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.