Etkinlik Hakkında

Burak Onur Erdem şef
Görkem Ezgi Yıldırım soprano 
Kevork Tavityan bariton
Eşlik: Filiz Balkız, Gülce Sevgen, piyano Can Kıyıcı, Giz Öztaş, Doğa Berk Oktay, Erbil Aydınlı, Mert Kocaili, Serkan İşcan, perküsyon

 

Carl Orff, Carmina Burana adlı eserinde insana ve hayata dair her şeyi büyük zengin ritmik ögelerle bezeli bir şekilde anlatmıştır. İki koro ile bir çocuk korosu, üç solist ve iki orkestra ile seslendirilen bir sahne kantatıdır. Koro bu konserde eseri, Orff'un kendi düzenlemesi olan iki piyano ve perküsyon eşliğinde seslendiriyor.

 

 

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.