Etkinlik Hakkında

Türkiye’de “Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Senforock” rüzgârı esecek...

Önümüzdeki günlerde Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları ve destekleri ile yerli ve yabancı efsane şarkıların yer aldığı konseptiyle “Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Senforock” konserleri Türkiye Kültür Yolu Festivalleri ile de ülkemizin dört bir yanında kültür ve sanatın buluşma noktalarında “Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Senforock” rüzgârı esecek. 

 
Ülkemizin ve dünyanın en önemli müzisyenlerinin şarkılarını, dünyada ilk kez yepyeni senfonik düzenlemelerle sahneye taşıyan Musa Göçmen Senfoni Orkestrası Senforock, önceki konserleri de yoğun ve büyük ilgi görmüştür. 
 

Dünya çapında büyük senfonik konserler yöneten ve kayıtlar gerçekleştiren sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen, Türkiye’de büyük bir beğeni ile takip edilen “Senforock" konseri ile ülkemizde farklı şehirlerde kurulan muhteşem sahnelerde seyirci karşısına çıkmak için sabırsızlanıyor. 
 

Etkinliklerde müzik severlerle bir araya gelecek olan Musa Göçmen Senforock Orkestrası, Barış Manço'dan, Erkin Koray'a Cem Karaca’dan Metalica’ya Scorpions’dan MFÖ’ye ülkemizde ve dünya da çok sevilen şarkılarından oluşan bir seçkiyle müzikseverlerle buluşturacak.

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.