Etkinlik Hakkında

Arda Doğan'ın 2021’de kurmuş olduğu ‘ANA JAZZ BAND’ Kontrbas, Gitar, Piyano, Peküsyon, bir Erkek İki Kadın Vokalden oluşan ‘Ana Jazz Band’ in repertuvarı, sözü müziği ve düzenlemesi Arda Doğan’a ait jazz formundaki şarkılardan ve jazz repertuvarının dünyadaki seçkin örneklerinden oluşuyor. Arda Doğan bu grupta sahnesini jazz vokal eğitimi verdiği öğrencileriyle paylaşıyor. Digital Platformda ‘Aşk Suçlu Değildir, Aşk Bitti Artık, ‘Bir Güzel Sevdim’, ‘Kadınım Haklıdır’, ‘Kandırıyorum Kalbimi’ gibi şarkılar bulunmaktadır.

Etkinlik Kuralları

•6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.