Etkinlik Hakkında

Antonio Vivaldi: Şevki Çepa
Keman Solist: Özgür Baskın
Orkestra:  Q-ART 4 Renk 4 Mevsim
Yazan: Gülümden Alev Karaman
Proje Koordinatörü: Nüket Tanacı Akçay


Müziğin eşsiz gücüyle bizlere 300 yıl öncesinden seslenen ünlü besteci Vivaldi ve onun ünlü keman konçertosu Dört Mevsim, CSO Ada Ankara sahnesinde minik dinleyicileri sıra dışı ve eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor.

Bir keman sesinde ağaçta cıvıldaşan kuşları duymaz mısınız? Ya da cama vuran yağmur damlalarını görüp, tüm gücüyle esen rüzgarda üşümez misiniz? Kulaklarınız size yemyeşil çayırda otlayan kuzuları gördüğünü anlatabilir. Yüzyıllar öncesinden günümüze gelen Antonio Vivaldi, müzikle resim çizmek istiyor, tabii sizlerle birlikte…


Uyarılar:
4 yaş ve üzeri için uygundur.
4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli/Çocuk)
 

 

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.