Etkinlik Hakkında

Turgay Coşkun şef

Solistler:
Doğukan Öztürk
Güngör Şakar
Mihriban Akkuş
Kağan Alptekin
Yeter TunçAnkara Devlet Türk Halk Müziği Korosu olarak yürekleriyle öğrenmeyi sevdiren, bilgiyi değerle harmanlayan, geleceğimizin şekillendiricisi Öğretmenlerimizi unutmadık. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, kıymetli öğretmenlerimiz ve siz değerli seyircilerimize özel bir konser hazırladık.

Öğretmenler yalnızca bugünlere değil, yarınlara da ışık tutarlar. Kendilerinden evvel, öğrencileri ve başkaları için yaşarlar. Eğitici, öğretici, yapıcı, vefakâr özellikleri ile toplumun şekillenmesine rehber olurlar ve her bireyin gönlüne taht kurarlar…

Sevgili Öğretmenlerimizin bu anlamlı gününde, türkülerle coşacağınız, Turgay Coşkun şefliğindeki Özel Konserimize öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve tüm müzik severleri bekliyoruz.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.