Etkinlik Hakkında

Viyana Müzik Üniversitesi tarihindeki ilk Koreli çift öğretim üyeleri olan piyanist Mijung Shin ve bariton Minsoo Ahn, Türkiye Cumhuriyeti Kuruluşunun 100. Yıl Dönümünü kapsamında Kore-Türkiye Dostluk Klasik Konseri için geliyor.

“Minsoo Ahn, onun sesine kulak vermemiz gereken bir sanatçı. Onun her şeyi mükemmeldi. Parlando ve Arioso tarzındaki şarkı melodileri... Kısa notaları seslendirirken bile rezonans dolu uzun sesler gibi bir his veriyordu ve her soluğu sanki bir ifade gibiydi.” - Online Merker Werner Häußner

“Uluslararası Schubert Piyano Duo Yarışması Birincilik ve En İyi Schubert Yorumlama Ödülü, Mijung Shin”
 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.