Etkinlik Hakkında

Hüseyin Ali Doğan seramik sanatçısı
Eren Semiz seramik sanatçısı


Geçmişten bu yana geleneksel çömleklerin yapımında kullanılan torna; kendi ekseni etrafında dönen bir şekillendirme aracıdır. Etkinlikte, minik sanatseverlerimiz çömlekçi tornasında; minik saksı ve kase gibi objeler deneyerek keyifli vakit geçirip, Anadolu'nun önemli mesleklerinden birini tecrübe edecektir.

 

Yaş Grubu: 10-12 yaş

Atölyemize 15 kişi katılım sağlayabilecektir.

 

Uyarılar:

Sadece çocuklar bilete tabidir. Veliler izleyici olarak katılım sağlayabilir.

Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.

Atölye kontenjan ile sınırlıdır.

İsteyen katılımcılar kendi önlüklerini getirebilir.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara'daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.