Etkinlik Hakkında

İlgi çekici konser programları ile seyircilerin büyük beğenisini kazanan Anadolu Nefesli Beşlisi, “Del Mundo” isimli projesi ile dinleyicileri müzik repertuvarının en sevilen üfleme beşli eserleri ile dünya turuna çıkarıyor

Macaristan sokaklarından, Arjantin sahillerine, Fransa’nın özel tınılarından, Anadolu’nun dört bir köşesine işlemiş eşsiz ezgilerine ve balkan müziğinin kendine ait müziklerinden oluşturulmuş benzersiz repertuvarı ile dinleyicileri dünya müziği ile buluşturan Anadolu Nefesli Beşlisi aynı zamanda kendi düzenlemeleri ile de seyircilere uzun süre akıllardan çıkmayacak bir müzik şöleni yaratıyor.

 

Konser Programı:
J. Ibert - Trios Piece
Assez lent
Allegro scherzando Andante
Allegr
I. Iwanow - Bulgar Skeçleri 
Allegro con brio 
Allegretto 
Allegro moderato 
F. Farkas - Antik Macar Dansları
Intrada 
Lapuckos Tane 
Ugros 
L. Berio - Opus Nummer Zoo
I. Barn Dance 
II. The Fawn 
III. The Grey Mouse 
IV. Tom Cats 
F. Tüzün - Esintiler  (Düzenleme: Kıvanç Fındıklı) 
Allegro 
Zeybek 
Allegro vivace 
A.Piazzolla - Adios Nonino
G. Ligeti - Six Bagattel
No. 1, 3, 4, 6 
B. Kovacs - After you Mr. Gershwin
Kıvanç Fındıklı - Karmaşık Beşli

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.