Etkinlik Hakkında

Şarkıların nağmeleri, saz eserlerinin büyülü dünyasıyla buluşuyor. 

Klasik Türk Müziği’nde önemli bir yere sahip olan saz musikimizin nadide örneklerinin, ses sanatçısı Özgür Ulaş Doğanoğlu’nun seslendireceği şarkılarla bütünleşeceği “Bir Sazdan, Bir Sözden” konseri, Ankaralı sanatseverleri duygu dolu bir yolculuğa çıkartacak. 

Reşat Aysu’dan Sadettin Kaynak’a, Göksel Baktagir’den Selahattin Pınar’a dek uzanan geniş ve seçkin bir repertuarla izleyicilerin karşısına çıkacak olan sanatçıya, Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun saz sanatçıları eşlik edecek.

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.