Etkinlik Hakkında

Didem Baylan yönetmen
Serkan Bilgin anlatıcı, sihirbaz, fare kral
Demirel Işık   şeker kralı
Lena Baysal  clara
İnci Demirbaş  çiçek kraliçesi
Fındıkkıran kerem arla
Pelin Özveren  aya
Birkan Bilgin geyikSihirbaz olan amca, yılbaşı eğlencesi sırasında balerin olmak isteyen yeğenine bir Fındıkkıran oyuncağı hediye eder. Hediyeye sarılıp uyuyan küçük kız fındıkkıranın sihirli dünyasına uyandığında dev bir Fındıkkıran ve arkadaşları ile tanışır. Fare kral yüzünden korku ile dolmuş ve renkleri solmaya başlamış bu güzel diyarı yok olmaktan kurtarır ve fare kralın yanlış anlaşıldığını anlar. Birlikte de huzur içinde yaşayabileceklerini keşfederler. Animasyon sinema ile desteklenmiş bu tiyatro gösterisinde dans koreografileri ile heyecan ve mutluluk dolu anlar yaşayacağız. 


Uyarılar:
4 yaş ve üzeri için uygundur.
4 yaşın altında kalan çocuklar etkinliğe alınmayacaktır.
Etkinliğe katılan herkes bilete tabidir. (Veli/Çocuk)
Bilet temininde bulunurken lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.