Etkinlik Hakkında

Barbaros ile Senfonik Yılbaşı Özel Konseri 24 Aralık’ta CSO Ada Ankara’da!


Kariyeri boyunca pop, caz ve klasik müziğe kadar farklı tür ve dillerdeki repertuvarıyla sunduğu sahne performansları yanında, çeşitli müzikallerde de başrol oynayan ülkemizin başarılı seslerinden Barbaros, Türk müzik tarihine damga vurmuş isimlerin unutulmaz şarkılarını bir araya getirdiği “Babalar” projesinin ardından, şef Orhan Şallıel yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde 24 Aralık’ta CSO Ada Ankara Ana Salon’da “Senfonik Yılbaşı Özel Konseri” ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Barbaros, Senfonik Yılbaşı Özel Konseri için Sinatra şarkılarından dünya müzikallerine, Türk Müziğinin ustalarının en sevilen kült şarkılarından İtalyanca şarkılara, şansonlardan Türk tangolarına kadar hazırladığı geniş repertuvarı senfonik düzenlemeleri ile seslendirecek.


İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Şan Bölümünden mezun olan Barbaros, dinleyenlere dünya müziğinin kapılarını aralarken, Türkçe, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca’nın yer aldığı yer aldığı geniş bir repertuvar seslendiriyor.


Kariyeri boyunca yayınladığı albüm ve teklilerle müzikseverlerin beğenisini toplayan, Klasik müzik geçmişinin verdiği güçle yorumculuktaki başarısının yanında teatral yeteneğini gösterdiği müzikallerde de başrol oynayan Barbaros, Senfonik Yılbaşı Özel Konseri ile 24 Aralık’ta CSO Ada Ankara Ana Salon’da...

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.