Etkinlik Hakkında

Konserde Şefika Kutluer Vivaldi’nin 6 konçertosunu birden çalacaktır.

İtalyan müziğine yaptığı katkılarından dolayı İtalya Cumhurbaşkanı tarafından “İtalya Devlet Nişanı” ile onurlandırılan Kutluer birçok İtalyan bestecisinin eserlerinin ilk seslendirmelerini, konser ve CD kayıtlarını yaptı. Kutluer İtalyan müziğine getirdiği yorum ile uluslar arası müzik çevrelerinin hayranlığını kazanmaktadır. Sihirli Flüt Şefika Kutluer’in, bu güne kadar kaydettiği ve liste başı olan CD’leri arasında Berlin Filarmoni Orkestrası ile yaptığı Vivaldi CD'si de çok başarılı eleştiriler almaktadır.

 

6 Konçerto Birden Çalıyor

Carnegie Hall’de verdiği konserden sonra The New York Times yazarının atmış olduğu başlıkla “Sihirli Flüt” olarak tanınan Kutluer,  büyülü flüt tonu ve mükemmel müzikalitesi ile Vivaldi’nin 6 konçertosunu çalarak dinleyenlere aşk diyarı Venedik’ten keyifli esintiler taşıyacak.

 

 

Program: 
Antonio VIVALDI 6 Konçerto, Op. 10

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

• Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserlerinde; konser saati başlangıcında kapılar kapanacak ve içeri dinleyici alınmayacaktır. Konsere geç kalan dinleyicilerimiz aralı konserlerde görevli personelin yönlendirmesiyle, konserin ikinci yarısında salona alınacaktır.(Ara olmayan konserlerde geç kalan dinleyiciler konsere alınmayacaktır) Konser başlamadan 10 dakika önce salon içerisinde yerlerinize oturmanızı önemle rica ederiz.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle aralı konserlerde konserin ikinci yarısında salona alınacaktır. Ara olmayan konserlerde salona yeniden giriş mümkün değildir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.