Etkinlik Hakkında

"Çocuklar anne babanızı bu konsere getirin."

Çocuklar ve içindeki cocuğu yaşatanlar için senfonik klasik müziği eğlendirerek öğreten ve sevdiren gösteri. Tüm ailenin keyifle izleyeceği bu gösteri çocuklarımızın hatıralarında unutulmaz bir yer edinecek. Gösteriyi izleyen çocuklarımız hem eğlenecek hem de öğrenecek.
Daha önce 270 kez kapalı gişe sahnelenen gösteri yeni yıl konseri konseptiyle müthiş bir yeni yıl konserine de dönüşecek. Hep beraber yeni yıla da merhaba diyeceğiz.

Etkinlik Kuralları

• Satın alınan biletlerde iptal/iade yapılamamaktadır. 
• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.