Etkinlik Hakkında

Elif Mira önderliğinde gerçekleşecek olan bu atölye çalışmasında resimli çocuk kitaplarından hareketle okuma, yazma ve  çizme çalışmaları yapılacaktır.

Çocuk edebiyatı eserlerindeki yazınsal ve çizgisel metinlerle başlayacağımız atölye çalışması sözcük avı ile yazınsal metinlerin oluşturulması ile devam edecek olup çizgisel çalışmaların oluşturulması ile sona erecektir.

Düşünerek konuşarak tartışarak hayal dünyasını devreye sokarak oluşturacağımız yazı ve çizilerin ortaya çıkma sürecini deneyimlemek için minik sanatseverlerimizi atölyemize bekliyoruz.

Yaş Grubu: 10-12 Yaş
Kontenjan: 15 Kişi

Uyarılar
Sadece çocuklar bilete tabidir. Veliler izleyici olarak katılım sağlayabilir.
Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.
Atölye kontenjan ile sınırlıdır.

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.