Etkinlik Hakkında

Didem Yaran hikaye anlatıcısı
Selma Tekin yazar

En büyük meşguliyeti hayal kurmak olan;  şarkı söylemeyi ve hikayeler ile yolculuğa çıkmayı seven tüm çocuklar, Yol Arkadaşım Kiki ve Tobi ile tanışmaya hazır mısınız?

Soru sormayı ve keşfetmeyi çok seven bir çocuk olan Bilge, zaman yolculuğunda yeni yol arkadaşları ile tanışıyor. Bu yolculuk sırasında Zaman sıkıntıdan patlıyor ve hep birlikte bir şeyler yapmaya karar veriyorlar. Bakalım Bilge ve yol arkadaşları zamanı tekrar gemilere, bulutlara yüklemeyi başarabilecekler mi? 

Bilge ve yeni arkadaşının yaşadıkları bu macerayı size Hikaye Anlatıcısı Didem Yaran ve  renkli melodileri ile Yazar Selma Tekin,  müzik ve dans ile  zenginleştirilmiş bir hikaye dinleme ve kitap okuma deneyimi ile sunuyor.

Çocukların doğasında olan keşfetme, oyun oynama, harekete geçme ve özgürce yaratma isteklerinin neşe ile yeşerebileceği, bu etkinliğe hepinizi bekliyoruz.

Yaş Grubu: 8-10 Yaş
Kontenjan: 15 Kişi

Uyarılar:
Sadece çocuklar bilete tabidir.  Anne ve babalar izleyici olarak katılım sağlayabilir.
Bilet temini belirtilen yaş aralığına uygun olarak yapılmalıdır. Yaş aralığının dışında kalan çocuklarımızın etkinliğe katılması mümkün olamayacaktır.
Etkinliğimiz fuaye alanında olup, çocuklar mat zemin üzerinde minderlerde oturacaktır.

 

Etkinlik Kuralları

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra, zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.