Bilet Al

Etkinlik Hakkında

Konuk Solist: Ertan Bilgi 
Şef: Suat Kılıç

Klasik Türk Müziği’nde az kullanılan makamlardan olan Hicaz buselik klasik takımı, Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Şef Suat Kılıç yönetiminde konserin birinci bölümünde icra edecektir. Konserin ikinci bölümünde konuk solist, İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma Ve Uygulama Topluluğu Ses Sanatçısı Ertan Bilgi, çok özel bir repertuarla Ankaralı sanatseverlerin huzurunda olacak.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.