Etkinlik Hakkında

Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu
Ankara Devlet Modern Dans Topluluğu
Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu
İstanbul Tarihi Türk Topluluğu Mehter Grubu
Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu
Türk Dünyası Müzik ve Halk Dansları Topluluğu 

Solistler: Çiğdem Gürdal, Umut Akyürek, Nilgün Kızılcı, İsmail Altunsaray, Serkan Çağrı, Ufuk Yürüç, Turgut Karadeniz, Zerrin Naycı, Suat Kılıç

"Müziğin evrensel değerleri ile etiğin evrensel değerlerinin birleştiği nokta İNSAN'dır. "

Kulaklarda ve gönüllerde yer etmiş birbirinden güzel şarkılar ve türküler,  yöresel ve modern danslar eşliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı ses ve saz sanatçıları tarafından icra edilecektir.

 

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş üzeri bilete tabidir.

• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz!

• Konser salonları, CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

• Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

• Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

Bilgi : CSO Ada Ankara’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.